Uzareni parizeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzareni parizeri

Najjaci sajt ikada za bleju, zajebanciju, download, chat, i sve ostalo!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 2:36 am

Dakle posto ja pocinjem ovu temu, onaj koji sledeci odgovara treba da kaze ono sto misli o meni pa zatim onaj koji dodje posle njega (osobe 2) treba da kaze sta misli o osobi 2 itd itd... Idemoooo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Jaroslav
Sponsor
Sponsor
Jaroslav


Muški
Broj poruka : 1095
Godina : 95
Mesto : Venerin breg
Zaposlenje : Vibrooo Shop VIBROTEKA
Datum upisa : 16.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 2:55 pm

Ste je?! Niko ne sme da odgovori?!

Iskreno, o Velji imam najbolje misljenje, do jaja mi je ortak. Zna ponekad da bude lozana za neke stvari, ali ih uglavnom brzo izgustira... Opusten je lik i blejac je... Dobar covek... Nije mi dzaba najbolji ortak iz gimnazije...
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 10:28 pm

Dobro da ste se setili!!!!

Pa dobro evo o Jaroslavu mislim sve naj naj sto jes' jes'! Sedimo zajedno vec dve godine i ono radimo na istoj frekvenciji! Doduse promenio se otkad je sa Majom - malo se penzionisao...ali valjda to ide s godinama!!! Nije mi jasan sa svojim principom sto nece da gleda Prison Break al ajde...
Siguran sam da cu snjim ostati dobar i posle skole tj na faxu ako ga upisem ali dace Bog i to cudo da se desi! Kratko i jasno! Wink

Mislim da Jerdna nema muda da napise neko svoje misljenje jer se usro da cemo da ga isprozivamo ko konja!!! Laughing Laughing Laughing Ali ne on se samo zajebavao....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 2:43 am

Realno Velja je xtra lik, odlican ortaka,zna da se "sprda", jedina stvar koja mi se ne svidja jeste sto podrzava radikale, ali dobro svako ima pravo na svoje opredeljenje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 3:31 am

Pa za SSSR mogu reci da je onako bas odlican!!! Salu na stranu kod SSSR mi se svidja sto je upucen dosta u teme u koje sam i ja upucen...politika i tako to i jos mi je draze sto je on (njegovi) trenutno na poziciji a ja sam u opoziciji!!! Wink Covek zna mnogo toga vezanog za kola, kompove, !!! ZVUCNIKE !!!, i uvek je raspolozen, sem ponekad, za razne sportske aktivnosti...pijancenja i bleje!!! Vuko ostani takav i dalje!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 1:44 am

dobro red je da i ja nesto kazem ovde...
e pa ovako...velja je cool lik,mada ume da se naprzi za neke stvar i da kenja o njima do zore,to mu je valjda u opisu radnog mesta...sve u svemu super lik,kad igramo stoni tenis zajedno mozemo da objasnjavao kinezima kako se igra dubl...to je jedan zajebant teski koji non stop kenja da se useres u pozitivnom smislu...zasmejava sve zive. sve u svemu nema zamerki,sve naj...da zivi jos sto godina i da pijemo do zore...i da i dalje objasnjavamo momcima u JOK-u...hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 5:50 pm

Zbrkac je zaista mnogo dobar lik, upucen u mnoge stvari (da ih ne nabrajam ima ih previse). Kad god sam sa njim bio na nekoj zurci uvek bismo se odvalili kao majke od alkohola (u pozitivnim smislu 8 24 ), zaista odlican ortak uvek je tu ako nesto treba. Samo mi je zao sta nas napusta covek, odlazi u Argentinu kaooo, ali ok to je njegov izbor i to postujem.
Nazad na vrh Ići dole
Jaroslav
Sponsor
Sponsor
Jaroslav


Muški
Broj poruka : 1095
Godina : 95
Mesto : Venerin breg
Zaposlenje : Vibrooo Shop VIBROTEKA
Datum upisa : 16.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 8:47 pm

Ah, SSSR...

Dobar mi je ortak i dobar covek. Do sada smo funkcionisali bez problema. Voli da (se) zeza (cak i na svoj racun) i da podjebava Jerdnu (Very Happy). Upucen u mnogo stvari (zivotnih a i onih drugih). Kada god je trebalo, izlazio mi je u susret, i za to sam zahvalan... Sve u svemu, dobar lik, mada ima ponekad neke bolesne ideje... Jbg, zao mi je sto je sjebao nogu, ali sta ces...

Ps: Mislim da bi mogao da se pojavi malo u skoli...
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 2:21 am

daklem ovako...moram reci za coveka iznad da je extra lik,zajebant jedan koji izvaljuje takve reci da se coveka valja,tipa: dovidjorno, zezaanjeee...ma opusten lik,blejac jedan. smeh sa njim je zagarantovan. samo smara sto nece da igra fudbal sa nama na fizcikom...hehe
e pa da. i jos nesto covek koji zna svasta,pazi ipak je on pravio top. sve u svemu extremno dobar lik i ortak. moze se covek na njega osloniti u potpunosti.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 12:19 pm

E dolijao si Zbrkac!!!

E ovako ovaj Zbrkac je picketina najveca u istoriji! Govno smrdljivo posrano mater mu!!!! Kao nece u JOK ide na spanski!!! E pusi ga siso ima da ides veceras!!!!!!!!!

Salim se naravno! Zbrkac o tebi mislim sve najgore...mosa!!! Laughing

Zbrkac je dobar decko koji zna koliko toliko da igra stoni tenis ali nije jos moj nivo! Jos se decko uci! Svidja mi se sto je uvek raspolozen za neke drustveno-sportske aktivnosti! Uvek covek oce na fudbal, basket, odbojku, stoni, Lido, itd itd i uvek ce se iscimati...doduse ako ide jos neko sa njim!!!

E da a Zbrkac je najveca sisa jer nije castio za rodjendan i jer jos nije polozio voznju!!! Sta drkas vise idi i skini to sa kurca razumes ti mene! Pa onda ide dupli cast! E da picka je i zato sto ide u Argentinu i ostavlja nas ovde da trunimo...

Ima jos mnogo toga da se kaze o Zbrkacu ali vise o tome neki drugi put!

PS Pojeo je sve cokolade....sunce li mu kalajisano!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Sponsored content





Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!   Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o osobi iznad...bez dlake na jeziku!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Upotreba reci "kurac" u nasem jeziku!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Uzareni parizeri :: Druzenje-
Skoči na: