Uzareni parizeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzareni parizeri

Najjaci sajt ikada za bleju, zajebanciju, download, chat, i sve ostalo!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 BISERI

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: BISERI   BISERI Icon_minitimeUto Mar 20, 2007 11:51 pm

OVDE MOZETE VIDETI NAJOTKACENIJE BISERE PRVOBEOGRADSKIH GIMNAZIJALACA I NJIHOVIH PROFANA
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeUto Mar 20, 2007 11:56 pm

Nepoznati klinac kaze: " To je DOJCE GABANA "


Mlada devojka poreklom iz Hrvatske sa prebivalistem u Pancevu za vreme casa srpskog jezika u vezi obrade lektire kaze: " OVDE SE RADI O JANKOVOJ UDAJI "



A nasa draga profanka veronauke za poznatu holivudsku glumicu HALE BERI kaze : " NJU JADNU SVI PRETUCAJU " ha ha i ja bi je pretucao a vi?


Poslednji put izmenio dana Čet Mar 22, 2007 1:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeSre Mar 21, 2007 12:08 am

Nas dragi ZAX poznatiji ka przenica na casu srpskog je hteo da ispadne pametan ali mu je zasmetao jezik pa je rekao " ZBRDA NADOLA "



Kralj svih izvala a.p. se jos jednom dokazao izrekom " ZAMISLI DA TE NEKO PITA" :"GDE SI KUPIO MIKSER A TI MU KAZES U PARAGVAJU" da da to je taj a.p.!


Kralj se jos jednom pokazao izrekom : " NEVIDLJIVI STELT "
i " VAZDUSNA MORNARICA "


Poslednji put izmenio dana Pet Mar 23, 2007 11:38 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeSre Mar 21, 2007 12:13 am

Nas dragi ZAX kaze da je u GUCI doziveo : " KARTAZU "


Na casu istorije nas dragi SSSR na pitanje : " KAKO SE ZVAO KARADJORDJE " odgovorio :" PA... PETAR?! " ha ha eto kako danasnja mladez zna istoriju



Draga Kacica je samo pitala : " JEL IDEMO U BUGARSKU PREKO MADJARSKE??? '' ah idemo mi u TOKIO PREKO BABUSNICE glupaca
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimePet Mar 23, 2007 12:34 am

Sosgec je ocajnicki pokusao drustvu da pokaze da ume da bude duhovit, pa je smislio umotvorinu:" 'oces kakis neces kakis".




a.p. je kao najstariji parizer pokusao da smiri svoje pomahnitale saradnike, pa im je rekao:" Vi se mnogo smejete za svoje godine ", matori pored tebe zivog kako da se ne smejem...


Administrator,kao nas glavesina je i sam morao da se upise u nasu knjigu bisera pa je resio da i on baci neku umotvorinu,koja otprilike glasi ovako:" Svako umre al' se svako ne rodi ", pa.... matori izgleda da si ti ovde najsjebaniji......
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimePon Mar 26, 2007 10:39 pm

Jednog lepog dana nas drug a.p. pitao je ortaka da se klade,pa mu je rekao:" AKO NEMAM PARE, DAM TI 100 DINARA" , ok matori ali ja i dalje ne shvatam sta ti trazis od mene.....



U skolskom dvoristu okupili se UZARENI PARIZERI pa igrom slucaja pokrenuli pricu o klincima koji rokaju EKSERE (EXTAZY), odjednom pojavi se a.p. i na pola price upade sa pitanjem:" A,sto je on pio eksere? Kako ih je pio na glavu ili na spic?" , pa cobra izgleda da mu je cale tesar, pa cesto radi sa cekicem i ekserima, mozda mu se svdeo ostar oblik vec gore pomenutih predmeta...



Milica iz I gimnazije je htela da nam pokaze kako ume da bude pazljiva pa je svome decku kupila parfem, ona nas je o tome obavestila na sledeci nacin,prisla je i rekla:"JA SAM SVOM DREJU KUPILA STREJT OSAM" , da da ,kako da ne , a gde?
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeČet Mar 29, 2007 6:48 pm

ZAX bas voli da jede, sto se moze i videti po njemu. Jedno vece se odlucio da vecera kod LOKIJA i naravno narucio je pljesku. Posle nekog vremena prodavacica ga upita:" Sta zelite od priloga?" a ZAX je odgovorio:" MARGARIN" , a jooo stari ala si ti pigluuu...



Na casu iz matematike ZAX je pokusao da ispadne pametan pa je izvalio:" JEDNAKOSTRACNI TROUGAO", aha da da



a.p. je jos jedan dan zapoceo sa filozofiranjem, ovog puta ne temu musko-zenskih odnosa pa je zakljucio:"ZA MENE UDATI SE ZNACI OTICI DA ZIVIS KOD ZENE, JA BIH BAS VOLEO DA SE UDAM!!!" i ja bi da sam zensko ali posto nisam mogu samo da se ozenim...
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimePet Apr 06, 2007 6:17 pm

Jedna ucenica III-4 dok je odgovarala geografiju ustanovila je :" NENASELJENE OBLASTI SU POLNE OBLASTI" jeste ali kako kod koga, neko se ipak ne brije...



Nasa dobra drugarica Maja je dobila pesak u bubrezima. Jednog dana je to rekla Katarini, a ova je na to rekla:" A, STA CE TI? " e ljudi koliko neko moze da bude glup, pa to ti je...


Na casu sprskog se kod nas redovno desavaju glupe stvari. Nasa bivsa profanka Daniela, koju inace svi mrze u skoli, morala da kaze neku glupost. Nije strasno ali je ipak jako glupo, rekla je :" AJMO DA SE JURIMO MACKE I MISA" ajde vi budite macka a ja cu bitiii....
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeSre Maj 30, 2007 9:22 pm

Zare misli da je pametan, pa nastavlja da nas zasipa svojim umotvorinama. Doslo je prolece pa su i kise ucestale pa je Zare jednom prilikom rekao:' KISA SIPI K'O IZ KABLA' da da da


Kaca je jedna jako pameta devojka ona je cak izmislila i novu nauku koja se zove :'NUKLEARNA MATEMATIKA' a ja sam mislio da samo postoji nuklearna istorija....
Nazad na vrh Ići dole
AcID BuRN
PR Manager
PR Manager
AcID BuRN


Muški
Broj poruka : 275
Godina : 34
Mesto : SRBIJA BATOOO
Datum upisa : 20.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeUto Jun 05, 2007 6:28 pm

Eh a.p. nas stari ortak jednom prilikom kada je izbio neki konflikt izmedju NN lica, doslo je do verbalnog napada, zapitao se : " Zasto mu nije rekao mravu jedan ", ja mislim zato sto ne voli insekte.. ajooo kakav likkk



Neka budala je rekla : " Ulazim ti u susret ". aha ...

Rolling Eyes


Zbrkac kaze: " I moj deda je... pa ti necu reci sta je bilo posle ", Zbrkacov deda je zakonnnn lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 7:15 pm

Plesni je takodje izvalio na casu biologije: "PROFESORKA A JEL MOZE DA SE ZATRUDNI SA REZERVOM?" profesorka pitala: "Kako mislis sa rezervom?" a Plesni ce na to: "PA DA ZENA BUDE TRUDNA I NOSI DETE A ONDA DA ZATRUDNI TOKOM TRUDNOCE I DA SE RODE BLIZANCI"




MISLIM STA RECI
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Sponsored content





BISERI Empty
PočaljiNaslov: Re: BISERI   BISERI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BISERI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Deciji biseri!
» Biseri sportskih komentatora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Uzareni parizeri :: BISERI iz I BEOGRADSKE GIMNAZIJE-
Skoči na: