Uzareni parizeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzareni parizeri

Najjaci sajt ikada za bleju, zajebanciju, download, chat, i sve ostalo!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!

Ići dole 
+4
MiLaN
Zbrkač
SSSR
- V E L J A -
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Sledeći
AutorPoruka
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 11:20 pm

hahahah koja debilana ajoooj, Mater im francusku slusam na Tv-u kako oni nama "zele najbolje, mi smo prijateljski narod" MARS U PIcKU MATERINU", kakvi bre prijatelji da nije bilo rusa u WW1 ostavili bi nas u Albaniji da svi pomremo, slali nam pogresnu municiju za artiljeriju koji smo morali da preradjujemo, a sada priznali Kosovo.

Sto se tice WW3, iskreno ja ga ocekujem ubrzo(pod ubrzo mislim za vreme nasih zivota).

A na pitanje da li u EU ili Kosovo, ko kaze da ne moze oboje

@Zbrkac Rusi nama kazu da udjemo u EU, oni nas ne zele kao izolovanu satelitsku zemlju , njima jeste u interesu da im budemo satelit ali unutar EU, na taj nacin cemo lakse braniti Kosovo, a i oni ce imati veci uticaj. Svaka im cast, Rusi su ovo odigrali maestralno(preko nasih ledja).

@Zbrkaz a za Nis, KOLIKO SMO KOPANIJA PRODALI , A NISTA OD TIH PARA NISMO VIDELI (BOR NPR, KUPIO GA AUSTRIJANAC KOJI SADA NECE DA PLATI 1. RATU) PA CAK I FIRME KOJE SMO DOBRO PRODALI ,NAROD TE PARE NIJE VIDEO, TO SU SVE GLAVONJE I TAJKUNI POKUPILI, SVE ONE SILNE DONACIJE SU SEBI U DZEP UBACILI, OPET ISTI QRAC KAO I KOD RASPADA JUGE -PUNA NAM JE ZEMLJA RATNIH A SADA I TRANZICIONIH PROFITERA. TAKO DA NE ZALIM ZA NIS, JER MI JE LAKSE KAD ZNAM DA SMO GA DALI RUSIMA, A NE NEKIM LICEMERNIM QRCIMA IZ EU, NE KAZEM JA DA RUSI VALJAJU(I ONI IMAJU DRUGO LICE), SAMO KAZEM KAD VEC MOZEMO DA BIRAMO IZMDEJU 2 QRCA IZABERIMO BOLJI Very Happy.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 12:30 am

Citat :
KAD VEC MOZEMO DA BIRAMO IZMDEJU 2 QRCA IZABERIMO BOLJI


HAhahahahahah ovo si dobro rekao! Bas u tvom stilu!

WW3 mozda nece biti javan u smislu rokanja do besvesti mozda bude u vidu "hladnog rata" a ako je tako........mozda je vec poceo?!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 1:46 am

ma jok po mom misljenju kad dodje WW3 ima da bude HAOS opsti
Nazad na vrh Ići dole
Jerdna
Urednik
Urednik
Jerdna


Muški
Broj poruka : 1808
Godina : 35
Mesto : Nedodjija
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 5:04 pm

Alo bre sta vam je nema 3.svetskog rata!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 11:09 pm

Pa daj Boze da nema! Ali....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 11:32 pm

Znas Andrej tako su isto rekli i posle 1og hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 1:35 am

ma nema nista od rata za jos neko vreme,ali ako dodje SRS eto nama kalasa u ruci!!!
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 4:48 pm

ma jok SRS je boranija za svetsku politiku, takodje nemamo masu(preko 60%) ljudi koja slepo prati kao u Milosevicevo vreme, nema sanse da bude rata bez strane pomoci. Evo mojeg predvidjanja u kojoj situaciji jedino moze doci do rata.
Ukoli se nezvisnost Kosova iznese na skupstinu UN-a i pritom ne prodje, onda je to gotova prica za sva vremena, Kosovo je nase, u tom slucaju Rusija moze poslati svoje snage da pomogne nasim "u odrzavanju mira na Kosovu" sto bi dalje znacilo da UN nakon te skupstine ne bi imao tamo sta da radi i to je to. (onda bismo jebali siptare ko Rusi Cecene)
Ovakav scenario je mozda manje verovatan ali nije nemoguc.
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 4:54 pm

Da vam kazem par cinjenica o Putinu, on je cisti KGB-vac. Sa 16 je zeleo da udje u KGB. Kad je pao Berlinski zid on je bio tesko potresen i malte ne je plakao zbog rusenja jednog velikog sistema. On je bukvalno opsednut velikom Rusijom, ali ne ovom sadasnjom, vec onim bivsim SSSR-om Very Happy Very Happy. Idoli su mu Staljin, Lenjin i jaki careva iz ruske istorije. On je moc stekao tako sto je za vreme privatizacije bio na celu tog odseka i davao je jeftino mocne kompanije odredjenim ljudima (Medju kojima je multi milioner Roman Abramovic i mnogi drugi), ti isti tajkuni su ga podrzali na izborima 2000te jer se on pokazao kao covek koji odlicno prati naredjenja (npr hladnokrvno je dizao moskovske zgrade u vazduh i to je kgb onda svaljivao na Cecene kako bi opravdali cistku). Kad je dosao na vlast prvo je proterao sve previse pokvarene i nelojalne tajkune i time sebi osigurao vlast. Zar vam ovo sve ne lici na Staljina?Wink?
Zakljucak svega ovoga jeste da Putin zeli da vrati staru slavu Rusiji. Sta kaze tako i bude, a sto znaci da ce bogami stajati iza svojih stavova o Kosovu. On nece dozvoliti jos jednu bruku kao sto je Avganistan, zato je cekao da Rusija dovoljno ojaca pre nego sto udje u svetsku poltiku.
Mevedov je Putinov covek, tako da i posle izbora Putin ostaje glavni covek.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 2:44 am

Za SRS se ne slazem! Mislim slazem se da nisu dovoljno jaki to stoji ali mislim da su trenutno najjaci od svih ponuda!!! A hteo sam da kazem za onih 60% Srba koji "slepo" prate...nije to bas tako! Kao prvo sada je Srbija svesna da njome vladaju korumpirani kriminalci! Za SRS je ispalo sada extra jer se desilo bas sve ono sto je Tadic rekao da ce se desiti ukoliko Radikali dodju na vlast! A evo sta je u stvari istina: BOLI EVROPU I AMERIKU I RUSIJU KURAC KO JE NA CELU SRBIJE! Oni svi dobro znaju svoje planove po pitanju Balkana i oni ce se njih drzati ma ko da vlada Srbijom! Ja sam svestan da ce biti sranja ako ostane na vlasti DS ili ako dodje SRS ili ako se pojavi neko sasvim drugi, novi!!! Srbi su sada trenutno ogorceni na DS jer je pod nihovim vodjstvom Srbija izgubila Kosovo! Sad na parlamentarnim izborima pobedjuju radikali i to moguce, vrlo moguce je da ce uzeti 50% + 1!!!! Ako se to desi nista se znacajno nece promeniti po pitanju Kosova! Ali sam siguran da ce doci do promena u samoj Srbiji! I iskreno mislim da cemo krenuti napred! Ja znam da svi vi tvrdite kako ce se vratiti 90 -te i te munje ali samo razmislite, to vam je rekao celnik DS-a, zar ne? A zar taj isti nije rekao da on ima prijatelje u Evropi i da ako on bude izabran nama ce ostati Kosovo, sigurno ulazimo na belu Sengen listu! Bice kao akcija u vrednosti od 1000 eur a sad kao pala berza pa akcije vise ne vrede... Jos nismo culi pricu SRS-a u ulozi vladajuceg, ali verovatno cemo cuti u narednih pola godine!!! Ostaje nam da cekamo i da glasamo...

@ SSSR

Ovo za Putina sam znao i ja njemu skidam kapu sto se tice njegove politike i dovodjenja Rusije na poziciju na kojoj se sada nalazi tj. No. 1!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 9:02 pm

e ovako nas narod svakako nije normalan...jer kad je trebalo da se potpise za vize SRS je izglasalo da se ne potpisuje,a narod to podrzava...sto znaci vi bi zeleli da jos 5 godina zivimo sranje samo da vasa stranka dodje na vlast,to je veliki bag u narodu!!!
drugo radikali nemaju nikakvu politiku,nikakve planove...oni samo kenjaju i pljuju demokrate,a oni sami NIKAD nisu izneli svoje planove sta bi radili...samo kenjaju sta narod zeli da cuje,da ce oni odbraniti kosovo i da ce spustiti cene,glupost....ne kazem da su demnokrate dobbre ali su bolje nego srs...trenutno u zemlji nema sposobnog politicara da digne zemlju iz haosa i sranja
sto se rata tice nece ga biti,jer to je glupost....mozemo mi da se kurcimo do mile volje kad,ali sta nam kazu to ce da radima sa ili bez radikala.
ljudi mi bez EU ne mozemo da zivimo,a u njoj ce nam biti isto lose....tako da je sranje trenutno veliko.
a ono sto me najvise nervira je sto nasi politicari sve rade iza zatvorenih vrata...niko nista ne govori ni jedni ni drugi...mi pojma nemamo sta cemo dobiti ulaskom u EU kao sto ne znamo ni sta ce biti ako ne udjemo,niko nista ne govori o tome....i uopste mi smo jedna neozbiljna zemlja jer u ovom trenutku bi trebalo da se sve stranke sloze da se vadimo iz govana i iz ove situacije,umesto toga svi se koriste Kosovom za politicke poenen

a za putina sam znao da je KGB-ovac,ali ostale stvari nisam znao,sve u svemu skidam kapu coveku jer stvarno kad ga pogledas vidis da je covek prepametan i izvukao je Rusiju iz kurca
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimePet Mar 21, 2008 1:16 am

Totalno se slazem sa zbrkom, isto misljenje i ja imam. Jbg imali smo i mi naseg "Putina",i on je kao i Putin bio u kontaktu sa svim tajkunima, ali je nas najebao u obracunu sa organizovanim kriminalom, tamo gde je Putin uspeo, on nije.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimePet Mar 21, 2008 2:33 am

Zbrkač ::
e ovako nas narod svakako nije normalan...jer kad je trebalo da se potpise za vize SRS je izglasalo da se ne potpisuje,a narod to podrzava...sto znaci vi bi zeleli da jos 5 godina zivimo sranje samo da vasa stranka dodje na vlast,to je veliki bag u narodu!!!

Tu vest je servirao Tadic! U stvari on je procitao samo deo ugovora koji Srbija nije potpisala jer su Radikali opravdano odbili! U ugovoru stoji da ce poceti pregovori o ulasku Srbije na belu Snegen listu i to se odnosi na Srbiju bez Kosova! Da smo to potpisali sami bi priznali nezavisnost Kosova! Naglasavam "POCELI BI PREGOVORI O ULASKU SRBIJE NA BELU SENGEN LISTU" - znas kad bi se zavrsili ti pregovori...isto kad i ulazak Srbije u EU - NIKAD!!!!!!!!!!!!!!

Citat :
drugo radikali nemaju nikakvu politiku,nikakve planove...oni samo kenjaju i pljuju demokrate,a oni sami NIKAD nisu izneli svoje planove sta bi radili...samo kenjaju sta narod zeli da cuje,da ce oni odbraniti kosovo i da ce spustiti cene,glupost....

Kako uopste ti mozes da pricas ovako nesto??? PA da li bi Radikali dobili vecinu u prvom krugu da samo lupetaju i da nemaju nikakav plan???? Zapitaj se malo! Radikali su lepo rekli da nemaju nameru da se okrecu zapadu a ni istoku! Naravno da imaju plan, on se odnosi na reorganizaciju sistema u samoj Srbiji! Ovi sto su sada na vlasti samo kenjaju i drkaju kako cemo mi u EU kao su oni nasi prijatelji kako ovo kako ono! E pa KURAC! Kada je zadnji put Tadic rekao nesto o Srbiji i unutrasnjim reformama? Kad? Cak ni u predizbornoj kampanji!!! Oba njegova mandata se zasnivaju na ulasku u EU... Politicari koji vode Srbiju bi malo mogli da se uhvati same Srbije unutar granica! Stalno se kenja o pridruzivanjima i drkanjima a zemlja nam se raspada! Da li se ulaze u privredu, obrazovanje, zdravstvo - bolnice se bre raspadaju, vojsku???? Pa naravno da ne! Vazno je da njihov dzep raste a narod ko jebe! E zato su Radikali drugaciji! Oni su sami rekli i svi vi tvrdite da su nacionalisti! E i treba! Nek se ostali gone u tri picke materine! Ne interesuje radikale, ni EU ni Amerika ni Rusija! I ne treba! Ako se stvore uslovi za ulazak Srbije u EU sa sporazumom koji najvise odgovara Srbiji, Radikali su rekli DA hocemo da udjemo...ali ne ovako kako nam se trenutno nudi...bez Kosova, bez nase vojske, kao ne treba vama vojska mi cemo da vas cuvamo kaze potparol NATO-a!!! Oni da nas cuvaju? Oni koji su nas do juce ubijali i bombardovali i dan danas nas jebu iz dana u dan!

Sta je bilo sad kad je dosla delegacija iz Rusije? Dosla je bre Ruska najjaca trojka kao delegacija u Srbiju! Medvedev (kao naslednik Putina), Lavrov (glavni covek za sva pitanja koja se ticu Rusije i ostatka sveta) i vlasnik Gasproma!!! Dosli ljudi da vide kako da nam pomognu sto se tice Kosova i da potpisemo sporazum o prolasku gasovoda kroz nasu zemlju! Dogovor pre dolaska je bio da mi njima prodajemo NIS! A nasi, nazovi "politicari" DINKIC, TADIC, KOSTUNICA i co. iz ugovora su izbacili taj deo koji se tice NIS-a! Kao da su ova trojca iz Rusije debilcine i da ne vide da nasi mute! I sad su nas Rusi oterali u tri picke materine i odlucili da nece ici glavni magistralni gasovod kroz Srbiju vec cemo dobiti jedan delic nekog "slepog creva" tog gasovoda koji nama nece znaciti ama bas nista! A nama su na TV-u servirali pricu kako je postignut dogovor kako je prodan NIS kako Srbija dobija gasovod.... Narod sve to vidi ali narod zna istinu, uvek procure informacije, i narod ce glasati sad u maju samo se nadam da nece biti prekasno!!! Toliko o sadasnjem rezimu i sadasnjem polozaju Srbije i unutrasnjim reformama!


Toliko za sada mrzi me vise umorio sam se od kucanja! A imam jos toga da vam kazem ni ne slutite sta se desava a niste upuceni! Pricacemo jos a najbolje je usmeno kad se budemo videli!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimePet Mar 21, 2008 4:11 pm

Sta bre nismo upuceni...
1) Kakv bre plan covece radikali imaju, pa jel Milosevic imao plan kad je dosao na vlast, samo je isao i kenjao "volim i ja vas" i "nedam da vas biju" to isto to nam i radikali serviraju. Ja se slazem da su se ovi na vlasti nakrali i nakrali i ne kazem da oni valjaju, ali radikali bi bili jos gori, svi su oni kao "posteni", iskreno da ti kazem voleo bih da doju na vlast da se pokazu kakvi zaista jesu, pa jel znas ti Veljo da je Tomislav Nikolic kupio nov stan u blizini Beogradske arene (gde su cene paprene sada) i to ne stancic od 50m2, pun mi je qrac od lazovcina i lopova, a svi su nasi politicari su bas to.
2)Koje pare bi oni investirali u reformu privrede kad mi para nemamo, ti zaista mislis da mi mozemo izolovani nesto da uradimo, mi moramo sto pre NEKOME da se prikljucimo a EU je nazalost jedina realna opcija. Ja licno ne volim EU i mislim da ce puci za 50ak godina , a mozda i ranije.
3)Prodaja NIS-a je bio uslov za prolaz juzno kraka ruskog gasovoda, (O KAKVOM SLEPOM KRAKU TI PRICAS- taj krak je od pocetka bio u planu[tzv juzni tok]), a prodaji NIS-a se jedini protivio Dinkic(retardirano prodano smrdljivo polu jevrejsko govno), zato sto je nase resurse obecao zapadnim kompanijama.
4)Rusi vec imaju gasovod koji ide u Evropu ako nisi znao Veljo
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 12:30 am

Ja ovo moram da prokomentarisem!!!


Jedino pametno sto si rekao je ovo:

Citat :
Dinkic(retardirano prodano smrdljivo polu jevrejsko govno)


Idemo po stavkama koje si ti navodio:

1) Ko prica o Milosevicu??? Terajte ga u kurac vise on je bio Americki placenik koji se skolovao u Americi i koji je uz pomoc Amerike i dosao na vlast u Srbiju pa kada se malo osamostalio i pomislio da je neko mudo onda je zbacen ponovo ljudima koje je Amerika podrzavala a ti ljudi su i dan danas na vlasti! Pa secate se valjda 5. oktobra i cele revolucije!!!! Nemojte uporedjivati Milosevicev rezim i Radikale! Kao prvo nisu radikali tada imali nista sem sto su bili u koaliciji sa SPS-om! Radikali nisu imali ni jedno ozbiljnije mesto jer tada su sva mesta sem mesta predsednika bila ne ozbiljna! Tu reformu je uveo Milosevic i pored njega drugi nisu ni mogli da dodju do reci zato vise nemojte uporedjivati SPS i SRS!!!!!!!!!
A to da je Nikolic kupio stan...pa sta...kako je on uspeo da se nakrade jel cujes ti sebe? Prvo kazes da nikad nije bio na vlasti a onda tvrdis kako je lopov i kako se nakrao preko drzave...pa kako pitam ja tebe kada nikad nije bio ni na jednoj jakoj funkciji osim onda kada je bio VD Predsednik skupstine i na toj funkciji je bio tri dana tako da ako je tada uzeo nesto alal mu vera! Dobro je poznato da Nikolic ima grobarsku radnju i sto on nebi mogao da zaradi iz te gorbarske radnje i da kupi sebi stan kod Arene? Nisi ni svestan koliko kostaju usluge grobara i koliko oni ustvari zaradjuju, jer smrt je siguran posao!!!! I on bar ne krije da ima kesa i ne krije da ima nekretnine a ovi danas kao pokazuju koliko imaju i kao Tadic ima 55.000 eur i plata mu je 140.800 dinara mesecno a ovamo kod keve i caleta na racunu milioni, onda Onaj magarac Bora kao pre dolaska na vlast pre 4 godine nije imao gde da spava dosao iz Francuske bez dinara i sada posle 4 godine ima na racunu 11 miliona eura! I sad ti meni rci ko je lopov??? Pa oni su! I lopovi i lazovi!
2) Nemoj sad da mi pricas kako Srbija jadna nema pare... alo bre PDV je 18% a ti samo razmisli da svako domacinstvo minimum dnevno kupi 1l mleka i jednu veknu hleba! Sada je hleb 38 dinara!!! A gde je benzin a gde su mnoge druge stvari sad da ne nabrajam nebi stalo! A gde su silne investicije koje su date Srbiji! Pa bas danas je pricao neki baja na Studio B o tim investicijama i kaze lepo covek EU nam dala ogromne pare da se poprave 4 mosta i koridor 10! Kaze lik nasi poceli da popravljaju samo jedan most u NS! A ostatak para??? Gde je pitam ja tebe? Znaci nije stvar u tome da nema para vec ih ovi maznjavaju! Za onaj most na Savi kod Ade procena je da je potrebno 12 miliona eura a most ce biti duzine ispod 2 km a kod Beske je izgradjen most koji je duplo duzi i koji ima noseci stub u sredini (automatski zahtevnija gradnja) za 6 miliona!!! Ajde bre zakidaju po 6 cm debljine auto puta...Znaci para ima! Koliko se samo firmi prodaje i privatizuje....a ge su te pare??? Znaci da se ne krade eto Srbiji milijarde da se ulaze!!!!
3) Ne mogu sad da ti objasnjavam na netu za ovo pricam ti u skoli! Ali evo vidi sta su sad rekli radovi ce poceti tek 2011. a pustice gas tek 2013. u pocetku je bio plan da radovi pocnu 2009. a gle sad! Samim tim znaci da to sto ce proci kroz Srbiju to je pickin dim! I nije Rusiji taj krak ni vazan boli ih patka!
4)Znam da imaju ali nemaju za juznu Evropu. U tom kraku Srbija je trebala da ima najvecu ulogu ali evo nam kurac sad u dupe i neka neka nam nisu dali ko nas jebe kad biramo majmune da nas predstavljaju!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 3:07 am

Citat :
A to da je Nikolic kupio stan...pa sta...kako je on uspeo da se nakrade jel cujes ti sebe? Prvo kazes da nikad nije bio na vlasti a onda tvrdis kako je lopov i kako se nakrao preko drzave...pa kako pitam ja tebe kada nikad nije bio ni na jednoj jakoj funkciji osim onda kada je bio VD Predsednik skupstine i na toj funkciji je bio tri dana tako da ako je tada uzeo nesto alal mu vera!
Ti zaista mislis da radikali nemaju svoj lobi i svoje sponzore??? pa sta mislis odakle pare LDP-u koja je najslabija stranka u vladi, ne kazem da isiti finnsiraju SRS, ali neko ih sigurno finansira (domaci ili strano svejedno), ne postaje se najjaca stranka tek tako).( btw ja nikad nisam rekao da se nakrao preko drzave, postoji mnogo drugih nacina da se stekne kes preko noci)

2)Pa sta sam je rekao za ove, sve same lopuze, sve su u svoje dzepove natrpali , necemo o tome vise, svime je bolno jasno.
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 3:15 am

Veljo jedina stvar koja meni smeta kod radikala jeste lazni patriotizam, pun mi je qrac te price. A poredim Milosevica sa radikalima jer oni pricaju ista sranja, pa uporedi ti njihove govore covece, jel Tomislav Nikolic kad je onaj miting bio(kad je zapaljena ambasada) , reko ne gurajte nas previse ili cete videti da za Kosovo umemo i da se borimo, sta bre da se borimo, pa on je lud covek, sta sami protiv 27 zemalja. u takvom trenutku ne smes da palis masu tako, kao milosevic "nedam da vas biju" i te fore.
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 2:41 pm

Veljo ti kao prisalica SRS-a molim te mi kazi planove radikala!!! da li su oni ikada rekli sta ce da rade kad dodju na vlast,nikad nista!!! oni su dobili ogrmonu podrsku jer kenjaju ono sto narod oce da cuje:"mi nedamo Kosovo", "Kosovo ce sa nama uvek biti srpsko"...."hleb ce kostati 3 dinara",ajde matori reci mi sta oni planiraju...ovo su obecanja nisu planovi,kad ces ti cuti od radikala da pricaju zaista sta ce pokusati da urade,nikad...njih uopste ne interesuje da prave planove samo kenjaju sta narod oce da cuje,jebo ih hleb za 3din,voleo bi i to da vidim...samo kenjaju...
naravno ja takodje nisam zadovoljan ni demokratama,jer nista nisu uradili,ali i to je bolje nego radikali,oni bar kako tako govore njihove planove...jedino Kostunicu treba koknuti,jer on je potpuno odlepio.Krenuo je ko Milosevic...mrznja prema zapadu...satro ce nas rusi spasiti,oce kurac. videcemo ne pise nam se dobro,nadam se da radikali nece doci na vlast...mada videcemo,ja stvarno ne zelim da se svadjam zbog debila.Svako ima pravo da glasa za koga hoce...nadam se samo da cemo skorije zivimo bolje!!!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 5:42 pm

Dobro ajde ok smanjujemo malo strasti! U pravu ste dzaba je da se mi svadjamo zbog njih!

@ SSSR

Naravno da imaju sponzore pa nece valjda iz svog dzepa da kesiraju rad stranke!? Znam ja to ali ne misilm da je njihov sponzor neka druga drzava, tipa Amerika ili Rusija ili tako neko...I opet ne mislim da je Toma dosao do stana preko tog sponzora! Stvarno ne znam ko je spoznor strankama i kako to ide...
"2)" TO SMO SE SLOZILI!

Sto se tice "laznog patriotizma" to ne znam moracemo da vidimo kakvu ce pricu pricati kad dodju na vlast, mozda su stvarno patriote a mozda je obmana ali to zasigurno niko ne moze da tvrdi sve dok ne budu izglasani, sto ce se verovatno desiti sad u maju! Mislim da sada imaju najvece sanse ikada!

@Zbrkac

Planove ne mogu da ti kazem ja jer ih ja ne znam! Nemoj sad da mi prospes pricu kao "Eto ne znas a kazes da ih imaju..."! Nije moje da ih znam ali je ne moguce da ih ne maju a svaki cas bi trebalo da dobiju vlast! Ako cemo realno ja ne znam ni planove DS-a! A mislim da ih ni vi ne znate, ako mislite da su planovi ono sto kenjaju kao " Povecanje investicionog fonda do naredne godine" "Ulazak u EU" "Ulazak na belu shengen listu" i tako to, bolje nemojte ni da iznosite taj plan! Tu pricu prica svaka vladajuca stranka u svakoj drzavi na celom Svetu! To je ono sto narod svake drzave zeli da cuje! Nego da smo mi u nekoj normalnoj drzavi nas ne bi ni trebalo da zanima ko nam je predsednik ko nam je premijer itd itd... svako zivi svoj zivot svima je lepo i super! Tako je u Engleskoj, znam jer sam bio, ljudi tamo pojma ne mjau ko im je premijer ko ima je ministra spoljnih poslova ko im je na kojoj funkciji jedino sto znaju su clanovi kraljevske dinastije i to je to, a svi zive ko carevi! Tako je i u Nemackoj tako je i u svim razvijenijim zemljama! Mislim logicno da znaju koga su birali ali se ne zanose kao mi o ovome! Sta mislis da je normalno sto evo nas trojca pricamo o politici a jedva smo punoletni! Naravno da nije normalno! To samo kod nas ima!

Jedino sto me je stvarno iznerviralo, setio sam se sad kad ste spomenuli hleb, jeste to sto su cene opet skocile! I necu da bude da prebacujem ali je sve opet povezno sa nasim politicarima...Hleb je 38 dinara ulje 146 dinara litar! Naravno da su ova dva artikla poskupela kad su ovi na vlasti pola Vojvodine prodali Miskovicu a njega boli patka namece cene na berzi jebe narod ko konje! Normalno da nema psenice dovoljno kao nekada! Pre nekih 20-ak godine, pricao mi cale dolazili su neki Japanski strucnjaci da procene tlo Vojvodine! Rekli su da sa odredjenim agro-tehnickim merama Srbija moze da ima dve zetve godisnje a ovi nasi jedva iskombinuju jednu! Japanci rekli kad bi se dobro ulagalo mogli bi da izvozimo zitarice u ceo Svet i da nama ostane!!! Ali jebi ga isto tako kao i sa rudnicima nema vise propala je sansa!!! Onda benzin poskupeo pa poskupela struja pa sad ce i meso u proseku za 10-15% posto jebo te zar nije vise previse??!! I ko je kriv za to...da nije susa i vremenske prilike??? Da! bice da jesu! Ali ajde i ja se nadam da dolaze bolja vremena za Srbiju...ali tebe Zbrkac to ne treba da interesuje daleko ti lepa kuca!!!

Laughing Laughing Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 4:29 am

Realno ne zivimo u normalnoj drzavi, ali to ne znaci da ce to od nas napraviti lose i nekvalitetne ljude, svi koji su morali da se bore za svoj hleb i opstanak su mnogo dalje dogurali od onih kojima je to sve servirano bilo na tanjiru.
A sto se tice cena, tu imaju 2 faktora: 1. retardiran ministar , 2. to nije samo kod nas, cena nafte raste svuda u svetu i to povlaci sa sobom niz drugih poskupljenja.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:40 pm

Ok za naftu to razumem jbg. nema je vise i sada to sto ima je bas dragoceno, ali ostali artikli....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 3:54 pm

pa pazi nafta ti se koisti u svim industrijama, ti da bi hleb napravio i poslao do kupaca treba ti nafta
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:46 am

Ali niej zato poskupeo hleb...realno! Poskupeo je zbog nedostatka psenice!!! A nedostatak psenice opet moze biti povezan sa naftom ali nije vec su nasi magarcine!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Jerdna
Urednik
Urednik
Jerdna


Muški
Broj poruka : 1808
Godina : 35
Mesto : Nedodjija
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 2:29 pm

To je problem jer malo ljudi radi na selu niko nece da radi i nema ko da proizvodi!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 5:29 pm

To je problem jer nasi seljaci jedu govna i lencare, nece da ulazu novac i vreme u proizvodnju, rade knap koliko im treba za zivot, sem nekoliko izizetaka koji su ulozili i napravili velika i produktivna imanja i sada zive 3x bolje.
Pa smuci mi se kad vidim da uvozne jabuke kostaju manje nego domace, znaci da se strancima isplate da to proizvedu i posalju na put od minimum 1000km do nas, a nasi seljaci treba da posalji na 10km od njihovog imanja.
A i Velja je lepo rekao, da kad bismo ulozili u tehnologiju proizvodnje(koa sto su nam Japanci predlagali) Vojvodina bi mogla da ima 2 prinosa godisnje a ne jedva jedan kao sto je sada.

    Edit by ADMIN - Mojne pises licno ime!!! I to celo si mi napisao!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 29 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!
Nazad na vrh 
Strana 29 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Uzareni parizeri :: Druzenje-
Skoči na: