Uzareni parizeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzareni parizeri

Najjaci sajt ikada za bleju, zajebanciju, download, chat, i sve ostalo!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!

Ići dole 
+4
MiLaN
Zbrkač
SSSR
- V E L J A -
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći
AutorPoruka
Jerdna
Urednik
Urednik
Jerdna


Muški
Broj poruka : 1808
Godina : 35
Mesto : Nedodjija
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 1:34 am

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 2:20 pm

- V E L J A - ::
Nije postao Milosevic ali je pokazao zube Americi i to mi se svidja! Mozda je previse pustio muda a mozda i nije mi smo samo navikli da uvek cutimo ko picke i slusamo druge! Celog zivota drugi odlucuju o nama i nasim buducim planovima! Doslo je vreme da malo mi mislimo o nasoj buducnosti! Jebes i EU i Ameriku i sve u kurac kad stalno nesto kenjaju! Nek se nose u picku materinu svi ne moramo ni u Sengen da udjemo nismo ni do sad bili pa smo sve jedno putovali po celom Svetu! Samo sa ovakvim stavom cemo postati neko i nesto! Nema nista od cepljenja drugima! Sve u kurac oterati i krenuti samostalno nanovo! Trenutno nas jebe Kosovo, zato smo sa Rusima sada full i to nam odgovara ali licno smatram da ne treba i njih sve da slusamo ako krenu da namecu neke svoje rezime i to! Za sada nemam ni jednu zamerku ali videcemo sta ce biti kad Putinu prodje mandat!



matori pa milosevic opstajao na vlasti jer je huskao narod da mrzi zapad i sa tom mrznjom je i opstajao!!! ovo je sad ocajnicki pokusaj da se opstane na vlasti.ja ne volim zapad,ali ne mozemo mi sad da se izolujemo jer su nam uzeli kosovo.u redu treba sve uraditi da se ono vrati.evo Dinkic je reko da mi necemo vise vracati dugove Kosova,i ne treba to su siptarsli dugovi nek ih sami vracaju.mi treba da pazimo na nas narod tamo.Sva ova sranja oko paljenja americke ambasade su namestena,satro nismo znali da ce da je napadnu.to je kostunica namerno uradio.da pokusa da opstane na vlasti.shvatas li da je on sa strankom koja se raspada i dalje najmocniji covek u Srbiji.EEE bre 10% na zadnjim parlamentarnim izborima.Trebaju lepo da sednu Nikolic i Tadic da se dogovore da ga skinu vise....pa lepo da podele vlast i da prvo izvuku zemlju iz govana,a onda neka vide sta ce posle.Sad svi koriste Kosovo i narodnu nesrecu za dobijanje glasova.Tako da je Kostunica postao isti milosevic!! strasno.
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 4:09 pm

Kostunica je prsao totalno, on je oduvek bio 0 od politicara, DOS ga je stavio u oktobru za protivkandidata Milosevicu samo zato sto nije bio izblacen od strane medija kao npr Djindjic. A sa radikalima nema pregovora, njihova ideologija i plan za buducnost Srbije(ako ga imaju uopste) se suvise razlikuju,a i njihova moc jeste u tome sto su opozicija, oni ne zele delimicnu vlast, oni zele apsolutnu, lako je biti opozicija i kenjati kako ovi u poziciji nista ne valjaju, ponekad zaista pozelim da radikali dobiju na izborima da pokazu Srbiji koliko ustvari oni nemaju pojma da upravljaju drzavom, jeste da bi nas to unazadilo 5 god, ali mozda je bolje tako pa da krenemo dalje.Sada radikali osvajaju vlast na lokalnim izborima 100%, a to im omogucava da sire uticaj ... nista u ovoj zemlji ne valja , nama treba potpuno nova politicka scena, jebes Kostunicu, Tomu,Vucica,Dinkica,Cedu,Velju pa i Tadica, svi su oni pokazali kolike su 0 i pun mi ih je qrac.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 3:09 am

Kao prvo i prvo radikali jedini imaju muda da stanu protiv svih koji nam ne zele dobro tako da nemoj da kenjate da oni nemaju planove i solucije za razna pitanja koja danas muce zemlju Srbiju! Kao drugo Kostunica nije kao Milosevic jer je Milosevic bio samo jedan! Slazem se da im je slicnost to sto su obojca lideri koje je Amerika postavila u Srbiji i slicni su jos u tome sto su obojica pokazali zube kad je bilo kasno! Zato ce kostunica verovatno zavrsiti kao Milosevic! Ali opet nisu isti radi se o skroz drugacijoj ideologiji kod nih dvojice! Vec u samim nazivima njihovih partija to mozemo prepoznati! A za amabasade...pa naravno da je bilo planirano!!!! Na sledecim izborima Radikali pobedjuju i onda udaraju temelje novoj Srbiji! Dosta nas je vodio klan demokratske stranke! Na vlasti su od kada je Milosevic zbacen! Prvo kao koalicija Kostunice, Djindjica, Tadica, Velje Ilica, Zivkovica itd itd da ne nabrajam i dalje sada, a sad ostaju samo Kostunica i Tadic, mada je i Velja Ilic tu negde uz Kostunicu stalno! Ali ima jos do izbora ajde prvo da vidimo koliko su demokrate u stanju da nas izbave iz bede i da li su uopste u stanju????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 7:22 pm

Realno radikali nemaju ni plan ni kadrove, a kako znam, keva mi poznaje gomilu radikalskih clanova i f-onera u bg-u (npr moja komsinica Drinka B. je radila na spiskovima na izborima, to je zena koja ne zna latinicu, na njenom birackom mestu je bila gomila nepravilnosti, koje su progledane kroz prste)
2)Oko pokazivanja zuba, alo bre kome cemo mi da pokazujemo zube, pokazali smo im 99 "svi znamo da smo pobedili nato" haha, pa ne mozemo sa pola sveta ratovati. Moramo prvo da nadjemo jake saveznike,jer sami ne mozemo nista.
3)Mi automatski idemo u izolaciju ako Toma dodje na vlast , pa znate i sami kad je bio premijer na 1 dan, skocio evro, investitori poceli da se povlace...
Pa sama Rusija nam kaze da udjemo u EU i da odatle imamo daleko bolju situaciju za pregovaranje oko Kosova.
4)Ja sam rekao da radikali osvajaju lokalnu vlast, a i do sada su je imali u dobroj kolicini, ali ta vlast ne utice toliko na smer razvoja zemlje, ona odredjuje kako ce se rasporedjivati resorsi unutar grada, opstine...
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimePet Feb 29, 2008 2:23 am

Mnogo me mrzi sada da pisem na ovu temu! Pisem tamo sutra kad ne budem ovako umoran!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Jaroslav
Sponsor
Sponsor
Jaroslav


Muški
Broj poruka : 1095
Godina : 95
Mesto : Venerin breg
Zaposlenje : Vibrooo Shop VIBROTEKA
Datum upisa : 16.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimePet Feb 29, 2008 12:38 pm

Mah mir mah... Ihr mabe, mushabe... Mah mir mah...
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 2:01 am

najjaci klip, glupi taliban
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 4:22 pm

evo kako treba da izgleda grb Srbije posle protesta


Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Nej4ub10
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 4:26 pm

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 2n9jrq10
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 4:27 pm

HAHA extra su slike
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 4:30 pm

pa naravno da su dobre
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 9:23 pm

GRB je bas bas full!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 2:34 am

pa daaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 8:00 pm

Idemooo Sleep Kuntanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 11:00 pm

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Koljemo-po-kucama


Ziva istina!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Jerdna
Urednik
Urednik
Jerdna


Muški
Broj poruka : 1808
Godina : 35
Mesto : Nedodjija
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 9:32 pm

DA LI STE ZA EU I KOSOVO ILI SAMO ZA KOSOVO???????????????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimePet Mar 07, 2008 12:13 am

Pitanje je glupavo!!!! Naravno da bi svi rekli da su za Srbiju sa Kosovom u EU! Mislim ja nisam za to da udjemo u EU ali dobro! Mislim da si hteo da kazes:

Da li ste za ulazak Srbije u EU bez Kosova ili za srpsko Kosovo ali nista od EU!??
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimePet Mar 07, 2008 12:43 am

Da se nadovezem jednom saljivom pricom!


Umrli Srbin i Hrvat, te dodju kod Sv. Petra.


"Odakle ste vi momci?", pita ih on.
"Srbija."
"Hrvatska."

"Auuuuuu... ma ne morate nista vise da govorite, vi ste nevernici,
gresnici..., idete u pakao obojica. Samo, Balkan je malo
nedefinisano podrucje, pa imate izbor, hocete li u zapadnoevropski ili
istocnoevropski pakao?" rece Sv. Petar.

"Kakva je razlika?" pitaju oni.

"Pa u zapadnoevropskom ujutru pojedes kasicicu govana, i posle si
slobodan, a u istocnoevropskom isto to samo sto pojedes kantu govana."

"Ja sam uvijek bio zapadno orijentiran, ja cu u zapadni." - kaze Hrvat.

"Ma, ja necu na taj zapad majke im ga spalim; daj istok". - kaze Srbin.

I odu oni tako, i sretnu se posle godinu dana.

"Pa, kako je?" - pita Srbin.

"Ma nije lose, onako, ujutru pojedes ono... Jedva se guta, nije
lepo..., al' sta ces, to ti je, sto ti je. Ma, dan i nekako, al kad
pomislim sta me ujutru ceka... A kod tebe?" kaze Hrvat.

"Ma, sta da ti pricam, istocna Evropa k'o istocna Evropa. Nekad nema
govana, nekad kasni kamion, nekad nema kanti, nekad strajkuju ovi sto
dovoze... Nisam ih dosad ni probao.

POUKA: Ko je za EU?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimePet Mar 07, 2008 3:43 am

matori velika ti je greska sto mislis da bi mi mogli bez EU...mislim svi su oni meni dokurcili,ali jebali smo jeza ako nas okupiraju Rusi.Sad su nam satro prijateljima a prodali smo im NIS. Pa sad kad krenu da nas jebu ko Ukraince bice fino. Hladni rat je u toku,a vodi se preko nas...i to je uzasno.Neka nas puste na miru. Jbg u proslom hladnom je bila Istocna nemacka sad smo mi. Bice cupavo ovde. Vlada mora da se dogovori vec jednom sta oce. Prvo treba izbaciti DSS,jer oni se sad slihtaju SRS zato sto su pukli pa zele da ostanu na vlasti.
videcemo narode,ali ja mislim da nam se ne pise nista dobro...na koju god stranu prevagnemo najebali smo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimePet Mar 07, 2008 8:45 pm

Vec smo pricali u skoli..... Ako nas se dovati EU onda smo Americka kolonija kao i cela EU! Uskoro ce EU postati Ruska kolonija i eto ti ono na cemu smo sada po tome kako ti kazes! Mada ja tvrdim da mi nismo niti cemo biti Ruska kolonija! Ima necega u tome sto kazes za hladni rat i necega u onome sto je Acid Burn rekao za ono prorocanstvo!

@SSSR da ti kazem sta je Acid Burn rekao da bi bio upucen!

Kaze postoji jedno prorocanstvo da li Nostradamusovo ili neko drugo to ne znam ali prorocanstvo kaze da ce treci svetski rat poceti na Balkanu kada Amerikom bude vladao "crni" predsednik! Ako je tako eto belaja sada ako dodje Obama na vlast!

Za DSS necu da komentarisem zato sto ne mislim da jedan covek moze sve to da organizuje cak iako je premijer! Mislim da je plan DSS-a da se raspustiti Vlada pa de se formira nova u kojoj ce biti 15 ministara iz DSS i Nove Srbije i 10 nestranackih ministara koji ce bit izabrani od strane premijera! Mislim da ce ovo proci ako se Kostunica i Radikali dogovore a mogu ce je da oce jer i sam kazes da nesto mute! Jedina stvar koja je isuvise ocigledna i cudna narodu jeste to sto je trenutna vlast, mislim na DSS u extra odnosima sa opozicijom a u losim sa koalicijom i predsednikom drzave sa kojim bi trebalo blize da saradjuju!!! Ali po mojim procenama Radikali bi mogli da se dogovore da ce u skupstini podrzati DSS ako im se DSS lepo oduzi tako sto ce ih postaviti na glana direktorska mesta svih ozbiljnijih firma u Srbiji! Tako ce u neku ruku Radikali biti na vlasti ali ne i zvanicno i nece biti krivi za sranja koja se desavaju Srbiji trenutno! Opet moguce je da Radiklali nece pristati na to da ne budu u Vladi mada realno mogo vise im se finansiski isplati prva opcija! Harac je harac!!!!


Al sam se raspisao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 2:28 pm

BIL GEJTS VISE NIJE NAJBOGATIJI COVEK NA SVETU
Osnivač kompanije 'Majkrosoft' Bil Gejts, nakon suverene vladavine duge čitavih 13 godina, više ne nosi titulu najbogatijeg čoveka na svetu.

Prema najnovijoj listi najbogatijih ljudi na svetu američkog privrednog časopisa Forbs, prvo mesto preoteo mu je američki investitor Voren Bafet.

Bogatstvo tog finansijskog 'gurua', koji se nalazi na čelu holding kompanije 'Berkšir hatavej', naraslo je na 62 milijarde dolara [40,54 milijardi evra], što je 10 milijardi dolara [6,53 milijardi evra] više nego pre godinu dana, pre svega zahvaljujući pronicljivosti koju je pokazao u krizi hipotekarnih pozajmica, navodi Forbs na svom Internet sajtu.

Sin političara iz Nebraske, Bafet, koji danas ima 77 godina, u svet biznisa ušao je vrlo rano.

Još kao dečak džeparac je zarađivao raznošenjem novina, a prvu poresku prijavu podneo je kada je imao samo 13 godina. Kao student na Kolumbija univerzitetu u Njujorku, posećivao je predavanja finansijskog 'gurua' Bendžamina Grejema.

Sa bogatstvom procenjenim na 58 milijardi dolara [37,9 milijardi evra], Bil Gejts je pao čak na treće mesto Forbsove liste.

Iza Bafeta, na drugom mestu nalazi se meksički magnat telekomunikacija Karlos Slim Elu, čije je bogatstvo od marta 2007. godine sa 49 milijardi dolara poraslo na 60 milijardi dolara.

Četvrti na listi je indijski biznismen Lakšmi Mital, 'težak' 45 milijardi dolara [29,4 milijarde evra].

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Bafet
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 2:29 pm

GRADONACELNIK ZABRANIO UMIRANJE
Gradonačelnik jednog sela na jugozapadu Francuske zapretio je sugrađanima 'strašnim kaznama' ako se usude da umru.

Žerar Lalan je bio prinuđen da stanovnicima sela Sarpurenks, kojih je ukupno 260, zabrani umiranje jer više nema mesta na lokalnom groblju.

Na obaveštenju istaknutom na zgradi opštine može se pročitati da je 'osobama koje nemaju parcelu na groblju, a žele da budu sahranjene u Sarpurenksu, zabranjeno umiranje u parohiji', javio je Rojters.

Proglas, takođe, ističe da će 'izgrednici biti strogo kažnjeni'.

Prvi čovek Sarpurenksa je objasnio da je morao da donese ovu drastičnu meru nakon što je administrativni sud susednog grada Po odbacio kao neopravdan zahtev o kupovini terena radi proširenja groblja.

Lalan, koji je upravo proslavio 70. rođendan i namerava da se kandiduje na predstojećim lokalnim izborima za sedmi, uzastopni mandat, izjavio je da žali što nije postignut pozitivan ishod problemu.

'Možda je to nekome smešno, ali za mene je to ozbiljna stvar', kazao je on.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 1:06 am

hahahahaha e ovi francuzi su ludi. I posle mi nismo normalan narod,a oni zabranjuju umiranje!!! hahahahahaha koji car!!! zabranio umiranje!!! hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Jerdna
Urednik
Urednik
Jerdna


Muški
Broj poruka : 1808
Godina : 35
Mesto : Nedodjija
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 11:14 pm

A ne glupi su Francuzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Sponsored content





Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 28 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!
Nazad na vrh 
Strana 28 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Uzareni parizeri :: Druzenje-
Skoči na: