Uzareni parizeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzareni parizeri

Najjaci sajt ikada za bleju, zajebanciju, download, chat, i sve ostalo!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!

Ići dole 
+4
MiLaN
Zbrkač
SSSR
- V E L J A -
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći
AutorPoruka
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 4:52 am

http://www.thepetitionsite.com/petition/905791187


OBAVEZNO POSETITE! JAVNA PETICIJA PROTIV NE ZAVISNOSTI KOSOVA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 7:26 pm

I sta se desilo, proglasili su, bas kao sto sam i rekao. A sto se tice Srba na Kosovu, oni su ti sad najbezbedniji Veljo, Siptari ih sada cuvaju, da bi pokazali svetu kako su oni "dobri i tolerantni", i naravno oni nam kao "oprastaju" i zele saradnju. Mamu im jebem prepredenu, odigrali su ovo profesionalno, izigrali su nas ko majmune, tj izigrali su nase retardirane politicare.

Sada nam ostaje samo UN i savet bezbednosti, da damo sve od sebe da tamo nikad ne prodje, jer ako tamo prodje ode Kosovo zauvek. A sada neka ih, vreaticemo mi nase kad tad . U UN-u nece proci jer ne samo da Rusija i Kina nece dati nego pola clanica UN-a se ne slaze.

E sad da vidimo tu pravednu Evropu koja je sva prava pogazila
Povelju UN-a, sopstvenu rezoluciju (1244), ustav Srbije ...
"Might makes right" zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 8:46 pm

SADA TREBA LEPO REPUBLIKA SRPSKA DA TRAZI NEZAVISNOT OD BIH , KAO I REPUBLIKA SRPSKA KRAJINA U HRVATSKOJ PO ISTOM PRINCIPU NA KOJI ALBANCI ZAHTEVAJU NJIHOVU. NECE DA PRAVE PRSEDEAN MAMU IM JEBEM, MA IMA DA BUDE PRESEDAN.
Nazad na vrh Ići dole
Jaroslav
Sponsor
Sponsor
Jaroslav


Muški
Broj poruka : 1095
Godina : 95
Mesto : Venerin breg
Zaposlenje : Vibrooo Shop VIBROTEKA
Datum upisa : 16.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 8:50 pm

A, ono kao... Sta razglabate kada se mi tu nista stvarno ne pitamo... Sta mi zaista znamo o tome... Nemamo pojma kao i nasi politicari...

Zalosno, ali istinito, nazalost....
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 9:30 pm

Lose sam napisao! Jeste proglaseno ali ja mislim da nece biti priznato od strane drugih! To sam hteo da kazem! Mislim pickin dim je proglasiti nesto nezavisnim! Mogu ja sad da izadjem i da kazem ne zavistan Beograd od Srbije! Mislim glupost ako me ne podrze sve pada u vodu!

Evo sta ja mislim da ce biti u UN-u!

- Sutra u 21:00 cas po nasem vremenu je vanredna sednica saveta bezbednosti koju je zahtevala Rusija! Tamo ce naravno glavna tacka rasprave biti lazna drzava Kosovo koju su Kosvski Albanci proglasili nezavisnom od Republike Srbije.
- Smatram da ce Rusija biti protiv novonastale lazne drzave. Kao i za sve ostalo Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija ce vecati o odluci nezavisnosti Kosova.
- Vrlo verovatno ce izglasati da je nezavisnost legalna operacija i nece se usprotiviti
- Sad Rusija stupa na scenu. Stavlja veto na odluku Sveta bezbednosti
- Ceo postupak pada u vodu a onda prema povelji UN-a svaka drzava koja pojedinacno prizna nezavisnu drzavu Kosovo krsi pravnu povelju UN-a i dovodi sebe u eventualno stanje embarga!
- Stvar je samo da Rusija cepi veto
- I tadic je otisao kako bi prisustvovao sednici Saveta bezbednosti

Cuo sam na vestima da iza nas stoje mnoge zemlje ali tri najjace sile su Rusija, Kina, Indija

Dakle dobra potpora! Tu su i Spanija, Slovacka, Kipar, Grcka, Bugarska i jos neke ali one su tu samo zato sto imaju problem sa svojim oblastima koje su isto kao i Kosovo podlezne separatistima!

Sto se tice Republike Srpske i Republike Srpske krajne to nije moguce jer su razlicite definicije Kosova i te dve teritorije! Kosovo se vodi kao autonomna pokrajna a ove dve pokrajne su entiteti BIH i Hrvatske! Tako da su drugaciji zakoni a i plus ima nesto i u Dejtonskom sporazumu! Ali sad bi vrlo lako moglo doci do opste pobune svuda po Svetu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 10:36 pm

Republika Srpska ima svoju vladu, amblem, himnu, predsednika, skupstinu, policiju i poštanski sistem.Tako da ima mnogo vise osnova za nezavisnost od bilo koje pokrajine u bilo kojoj zemlji. Ja ne kazem da ce oni proglasiti nezavisot, ali kazem kada bi imali muda nasi politicari da bi isli na tu opciju barem da drkaju malo ove iz EU-a. A sto se tice Republike Srpske Krajine,to je fiktivna drzava, ona formalna nije bila priznata. Nezavisnost Republike Srpske Krajine nije priznala ni jedna država sveta, uključujući i tadašnju SR Jugoslaviju tako da ona realno ne moze traziti nezavisnost. Takodje Srbi cine 45% stanovnista Crne Gore, sto se i oni nebi otcepili Very Happy.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 10:57 pm

Po toj tvojoj logici i Chicago bi trebalo da trazi nezavisnost!

hehe

A ne u svakom slucaju niste ni svesni koliko me intresuje dalji tok radnji i odluke pojedinacnih drzava!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 11:02 pm

E da posebno me je iznenadilo koliko je ljudi iz inostranstva doslo na Kosovo i Metohiju i podrzalo Srbe! A najvise su me odusevili Crnogorci (mislim na prave Crnogorce) koji su dosli da podrze bracu Srbe! I Crnogorce su realno siptari sjebali kad je bila rec o referendumu! To su siptari koji zive tamo odlucili a ne cisti Crnogorci! Tako da bi fazon bio sad da se ujedine Srbija, Crna Gora, Republika Srpska, Republika Srpska Krajna i Chicago i da 9ima se naj....... keve svima!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 12:30 am

e narode ste videli ove idijote!!! mater im siptarsku svi njihovi politicari su na interpolovoj listi!!!
a samo da ste videli yastavu NEZAVISNOG KOSOVA!!!!koja je to pizdarija.znaci zastava je idiotizam
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 5:06 am

- V E L J A - ::
Po toj tvojoj logici i Chicago bi trebalo da trazi nezavisnost!

hehe

A ne u svakom slucaju niste ni svesni koliko me intresuje dalji tok radnji i odluke pojedinacnih drzava!

Bas tako, nezavisno Kosovo je besmisleno koliko i nezavisni Cikago.

@Zbrakc Video sam im zastavu, uvlace se u bulju EU-u

Bas me interesuje sta ce sutra biti u UN-u , kako ce stvari teci dalje.
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 8:33 pm

Evo vam moje prognoze sta se desava dalje sa Kosovom.

Veceras savet bezbednosti u UN-u nece nista moci da resi jer su sile podeljene po tom pitanju, posto to pitanje se ne moze resiti u savetu bezbednosti u UN-u, ide se korak dalje saziva se visi organ od saveta bezbednosti a to je SKUPSTINA UN-a. E to pocinje prava govnarija. Sve zemlje sa problematicnim teritorijama kao i one koje imaju jake ekonomske veze sa Rusijom,Kinom i Indijom ce biti protiv, a Svi po Uticajem Amerike Nemacke Francuske Engleske... ce glasati za nezavisnost, tako da se sve svodi na to koja strana ce pridobiti vecinu zemalja na svoju stranu(sve clanice UN-a imaju jednako pravo glasa u skupstini UN-a), e jbg tu mi se cini da cemo tesko dobiti mada postoji sansa, fora je i to sto u skupstini UN-a nema veta, kako se izglasa tako ce i biti.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 11:04 pm

To ce biti jebeno! Jer je vec vecina zemalja za nezavisnost!

Posto je sad vec 21:00 idem da pratim sednicu saveta bezbednosti pa se cujemo posle ili sutra!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:42 am

Iskusna je bila sednica bezbednosti, lepo su im rekli. Tadic je odrzao odlican uvodni govor, sve zemlje koje su bile protiv nezavisnosti su imale odlicnu argumentaciju i pravnu osnovu, za razliku od ovih koji bi da priznaju , GB ambasador kenjao o zlocinima 99 i proterivanju albanaca "kao" puni vozovi albanskih izbeglica, covek se nakenjao nevidjeno, ali dobro jedino on je tako govorio, to se moglo i ocekivati od Engleza(mrze nas picke degenerisane)
NE znam koji qrac su prekinuli prenos,valjda je pauza sada
Nazad na vrh Ići dole
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 2:13 am

politicko (sranje)stanje je lose!!!britanac se nakenjao nevidjeno ko i amer.a za hrvata nemam reci pravi mali tudjman!!!
za sada je stvar izjednacena!!!
u sledecem postu idu zastave zemalja ko je su za i protiv odcepljenja kosova od Srbije!!!
dace bog pa ce se raspasti ameri i englezi,pa cemo jednog dana mi njima da kenjamo u usta!!!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 2:16 am

Ma nasi bre konji prekinuli prenos ali sam sada odslusao na Dnevniku! Gotova je sednica! Bas kao sto si prognozirao nema odluke jer je verovatno pao VETO od Rusije ili Kine ili mozda i zajedno! Sad kaze Tadic ostaje nam Savet EU, Savet OEPSA, Generalna skupstina UN-a, bilateralni odnosi sa ostalim drzavama Sveta! Sada posatje da bude cupavo!

- Slazem se da je Tadic odrzao odlican uvodni govor stvarno je sve lepo rekao ali je zaboravio da spomene jednu "malu sitnicu" koju svi zaboravljaju a to je da nigde nikada u Svetu nije postojala nacija sa dve drzave kao sto sada postoji ovom jednostranom nezavisnosti Kosova! Sada Albanski narod ima Albaniju i Kosovo koji su konstituisani po istim pravnom rezimu i imaju usta prava gradjani obeju drzava! Plus se te dve drzave granice!

- Rusija i Kina su lepo stale na nasu stranu kao i Indonezija, Vijetnam i sad nisam shvatio kako su se izjasnili predstavnici Juznoafricke Republike i Burkina Faso? Oni su nesto mutili... E da i Liberija mi nije bila bas najjasnija?

Gledao sam i zasedanje domace skupstine! Lepo je rekao Tomislav Nikolic da nas ocekuje duga borba. Necemo tako lako povratiti status koji smo imali pre 20-30 godina. Sto je jos gore tesko cemo mi povratiti i stanje koje smo imali do pre tri dana... Ali sta je tu je.

Ima jedna verzija koja se prognozira o kojoj sam nacuo neke stvari ali jos nista nije zvanicno tako da necu sada o tome!

Cekamo da vidimo sta ce biti dalje!

Vasi utisci o sednici Saveta Bezbednosti UN-a????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 2:46 am

matori svaka cast i indoneziji oni su najveca muslimanska zemlja,a ipak su stali na nasu stranu.Juznoafricka repub. je protiv nezavisnosti,oni su to govorili jos pre ovoga kao u burkina faso koja je isto protiv otcepljenja.za liberiju ne znam,ali znajuci da su im ameri dali nezavisnost verovatno su na njihovoj strani!!! a ja nisam skapirao Panamu
sta su oni!!!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 8:32 pm

Gde su te zastave o kojima si pricao?

Danas sam cuo u skoli da je navodno 139 drzava podrzalo nezavisnost Kosova! E sad koliko je to proverena informacija ja ne znam!

Ako je ova informacija tacna onda smo na dobrom puta da zvanicno izgubimo Kosovo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:02 pm

realno zastave stiziu cim mene ne bude mrzelo da ih postavim!!!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:41 pm

Pa ajde!

OBAVESTENJE!

SUTRA U CETVRTAK 21.02.2008. ODRZACE SE VELIKI BEOGRADSKI PROTES ZBOG JEDNOSTRANOG PROGLASENJA NEZAVISNOSTI KOSOVA! PROTEST JE ORGANIZOVAN OD STRANE VLADA I STRANAKA! POCINJE U 17:00 CASOVA ISPRED NARODNE SKUPSTINE ODAKLE SE KRECE PA SVE DO HRAMA SVETOG SAVE GDE CE U 19:00 CASOVA BITI ODRZAN MOLEBAN ZA SPAS SRBA NA KOSOVU! POZIVAJU SE SVI GRADJANI DA DODJU I PODRZE PREOTES KAKO BI POMOGLI SVOJIM SUGRADJANIMA NA JUGU NASE ZEMLJE! OVO JE MIRAN PROTEST! APELUJE SE NA GRADJANE DA NE DIVLJAJU I DA NE LOME SVOJ GLAVNI GRAD BEOGRAD! DODJITE I UVELICAJTE OVU MANIFESTACIJU, UCINITE TO ZA SRBIJU!


Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Cs-sr1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 7:28 am

jbg da mi noga nije sjebana isao bih sigurno. Ako je tacno sto si cuo da ce 140 zemalja priznati to uopste ne valja jer UN ima 190+ clanica znaci da ce iza nas stati 50ak zemalja, jbg 1/4 samo . nadam se da nije tacna informacija. Jebem im majku, doci ce dan kada cemo se iskenjati amerima i englezima u usta u paketu, ijaoooooo jebes mi sve ako ne bih sada bacio nuklearku na vasington i london , pa onda da vidimo ko ce da prizna nezavisnost.
Nazad na vrh Ići dole
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 7:32 am

A nasi su totalni debili, da imamo neku normalnu obavestajnu sluzbu oni bi skenjali Hasima Tacija , Haradinaja i ostala govna odavno pre nego sto su postali pretnja.
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 4:38 am

Pisem ujutro sad me mrzi!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
Zbrkač
Saradnik
Saradnik
Zbrkač


Muški
Broj poruka : 1711
Godina : 34
Hobi : Širi zbrku
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimePon Feb 25, 2008 12:40 pm

mi podhitno moramo ubili kostunicu,zajbevae nas opasno.covek je postao isti milosevic!!!
Nazad na vrh Ići dole
- V E L J A -
Gazda
Gazda
- V E L J A -


Muški
Broj poruka : 2551
Godina : 34
Mesto : Medju Zverinama
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimePon Feb 25, 2008 1:21 pm

Nije postao Milosevic ali je pokazao zube Americi i to mi se svidja! Mozda je previse pustio muda a mozda i nije mi smo samo navikli da uvek cutimo ko picke i slusamo druge! Celog zivota drugi odlucuju o nama i nasim buducim planovima! Doslo je vreme da malo mi mislimo o nasoj buducnosti! Jebes i EU i Ameriku i sve u kurac kad stalno nesto kenjaju! Nek se nose u picku materinu svi ne moramo ni u Sengen da udjemo nismo ni do sad bili pa smo sve jedno putovali po celom Svetu! Samo sa ovakvim stavom cemo postati neko i nesto! Nema nista od cepljenja drugima! Sve u kurac oterati i krenuti samostalno nanovo! Trenutno nas jebe Kosovo, zato smo sa Rusima sada full i to nam odgovara ali licno smatram da ne treba i njih sve da slusamo ako krenu da namecu neke svoje rezime i to! Za sada nemam ni jednu zamerku ali videcemo sta ce biti kad Putinu prodje mandat!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uzareniparizeri.co.nr
SSSR
Uzareni Parizer
Uzareni Parizer
SSSR


Muški
Broj poruka : 980
Godina : 34
Mesto : Na brdovitom Balkanu
Datum upisa : 15.03.2007

Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 7:23 pm

Zbrkač ::
mi podhitno moramo ubili kostunicu,zajbevae nas opasno.covek je postao isti milosevic!!!
haha
Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Kostun10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!   Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1! - Page 27 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razglabanje o politici i svetskim silama No. 1!
Nazad na vrh 
Strana 27 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Uzareni parizeri :: Druzenje-
Skoči na: